HTML

Címkék

abszurd (12) ahülye (48) átigazolás (26) beharangozó (272) bohócliga (358) championship (12) debrecen (33) détáridöme (14) diósgyőr (16) dzsudzsák (28) eb (37) egervári (22) fc fehérvár (15) feltámadás (57) fradi (54) gera (21) győr (17) haladás (13) hemi bácsi (11) hercegfalvi (10) hét magyarja (22) hónap magyarja (10) honvéd (49) hülyebíró (12) huszti (14) jhn (32) kaposvár (11) keleti csoport (19) kisteleki (12) koman (10) kommentverseny (44) kupaellenfél (20) kupatipp (15) loki (13) magyar (141) mezey (11) mlsz (38) mtk (19) nb2 (87) németh krisztián (16) nemzetisport (13) nyugaticsoport (59) önérzetes (33) összefoglaló (110) reac (12) sör (11) statisztika (14) szavazás (11) szurker (32) tippjáték (229) tippmix peti (11) torghelle (15) tőzsér (12) u20 (15) utánpótlás (15) ute (19) válogatott (168) várhidi (15) vasas (21) vendégszerző (21) videó (87) videoton (15) visszatekintő (10) Címkefelhő

Friss topikok

• Stefan Derrick: Nagyrészt egyetértek a fentiekkel. Szerintem akkor lett volna időszerű ennek a bevezetése, ha max.... (2022.03.11. 15:03) VBK
  • kétballáb: Imádtam a tippjátékot, néha még most is olvasgatom a régi bejegyzéseket. Szép volt, jó volt, szíve... (2021.11.20. 13:34) Sarokba állítva
  • LaFire: Csatlakozom Brute-hoz :) (2020.11.11. 22:35) Nemzetközi edzőmeccs ( BL főtábla 1. forduló)

Licenc

Creative Commons Licenc

Variációk 0-1-re

2016.10.16. 17:38 vérfarkas

Kora délután zsinórban harmadik (összesen hatodik) meccsét vesztette el a Vác az idei NB2-es szezonban. A változatosság kedvéért mindannyiszor 1-0-ra kaptak ki. Valaki küldjön egy csatárt Vácra, mert Dr. Majoros Árpi és társai tehetetlenek, a kispadról pedig Nagy Tibi sem tud újat nyilatkozni, azon kívül, hogy uralták a mérkőzést.

BFC Siófok Vác FC 1–0
Nagy Tibor (nso.hu): – Kézben tartottuk az irányítást, annak ellenére, hogy nem játszottunk jól. Az utolsó tizenöt percben eldönthettük volna a meccset, de a kilencvenegyedik percben egy eladott labda után gólt kaptunk.

Vác FC – Nyíregyháza Spartacus FC 0–1
Nagy Tibor (nso.hu): – Úgy érzem, a mérkőzésen felborult a pálya – rengeteg lehetőségünk volt a gólszerzésre, büntetőt is hibáztunk, míg az ellenfél egyetlen helyzetét értékesítette.

Ceglédi VSE – Vác FC 1-0(0–0)

Nagy Tibor (nso.hu): „Ez egy igen érdekes mérkőzés volt. Egy antifutballt játszó csapat meg tudott minket verni, öt védővel, vissza a tizenhatosukra beállva. „Ötvenszer” adják haza a kapusnak a labdát. Ennek ellenére az első félidőben volt két nagyon nagy lehetőségünk, egy kapussal szembeni egy az egy, és egy szabad fejes öt méterről, amit kihagytunk. Kaptunk egy buta gólt, ami elkerülhető lett volna. Attól kezdve végig támadtuk a meccset. Ötösön pattogott a labda, ziccerbe mellé rúgtuk, fölé fejeltük. Ez egy ilyen nap volt.

Kisvárda Master Good – Vác FC 1–0
Nagy Tibor (nso.hu): Az első félidőben beszorított bennünket a Kisvárda, megérdemelten vezetett, de a szünetben rendeztük a sorokat, s volt esélyünk az egyenlítésre. Nekünk sok a tizennégy nap alatt játszott hat mérkőzés, amelyek mindegyikére utaztunk.

Vác FC – Swietelsky-Soproni VSE 0–1
Nagy Tibor (nso.hu): „Nagyon elkeserít ez az egy nullás, mert rengeteget tettünk az első perctől a győzelemért. Végig támadtuk szinte az egész mérkőzést, az első félidőben volt három óriási ziccerünk. Kapussal szemben belerúgtuk, mellé fejeltük. Úgy éreztem ez a mérkőzés a második félidőben meglesz. Ebben a játékrészben is domináltunk, támadtunk kihagytunk egy óriási ziccert. Ami utána következet, az a labdarúgás fura fintora. Egy keresztbe passzolt labda megpattant rajtunk, oda pattan a center elé, aki 12 méterről bepasszolja a kapus mellett. Hiába támadtuk végig az utolsó 15-20 percet, beálltak védekezni, húzták az időt. Az a problémám, hogy ez már az ötödik olyan mérkőzés, amikor egy-nullára kaptunk ki és minden ilyen mérkőzésen nekünk volt több helyzetünk. Egyszerűen, amíg nem tudjuk a helyzeteinket nagy százalékban berúgni, addig sajnos nem tudunk kibújni a bőrünkből. Folytatni kell ezt, még több helyzetet kell kidolgoznunk, aztán ennek meg kell fordulnia. Úgy gondolom, hogy ez a keret alkalmas rá, de a kapu előtt sokkal koncentráltabbnak kell lenni, ugyanis egy mérkőzésen öt száz százalékos ziccert kihagyni luxus.”

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE–VÁC FC 1–0
Nagy Tibor (nso.hu): – Jól játszottunk, sokat támadtunk, de egy fegyelmezetlenség miatt gólt kaptunk és a szokásos nulla–eggyel zártuk a mérkőzést. A szerencse sem volt velünk, a kapu előtt tehetetlenek vagyunk. Pedig az edzéseken sokat gyakoroltuk a kapu előtti helyzeteket, a meccseken mégis kihagyjuk a legjobb lehetőségeket is.